A może by tak prowadzić księgowość w chmurze…

Na serwerach e-Pulpit24. Poznaj innowacyjną ofertę i zalety naszego rozwiązania! Z nami nie musisz wydawać dużej sumy pieniędzy na zakup serwera, nie będziesz martwić się o jego konfigurację i instalację, a na dodatek zaoszczędzisz na prądzie, który w znacznej ilości pobierany jest przez serwerownie! A bezpieczeństwo? Współpracujemy z wieloma firmami, większymi i mniejszymi, z podmiotami administracji publicznej, urzędami, więc bezpieczeństwo mamy na najwyższym poziomie!

e-Pulpit24 i bilans wszędzie się zgadza

Cyferki po prawej, cyferki po lewej… Nie jestesmy specjalistami w dziedzinie księgowości ale jedno wiemy na pewno – by firma działała, jak należy, wszystko musi się zgadzać. Bardzo ważna z punktu widzenia nowoczesnego biznesu jest mobilność, dlatego, naszym klientom z biur rachunkowych, dedykujemy usługę księgowość w chmurze, czyli to, na czym my znamy się najlepiej.

Dzięki e-Pulpit24, Ty i pracownicy Twojego biura możecie wykorzystać dowolne urządzenie przenośne z dostępem do internetu do pracy w programach księgowych. Wystawianie faktur oraz inne zdarzenia rachunkowe możecie wprowadzać do systemu przez internet z dowolnego miejsca na świecie. To ogromna zaleta, której nie doświadczysz przy zakupie tradycyjnego serwera do biura rachunkowego.

Pracujesz na swoim systemie i programach, z każdego miejsca

Wybierając naszą usługę, nie musisz niczego zmieniać. Nasi specjaliści migrują bazy danych oraz instalują wybrany przez Ciebie system i oprogramowanie. W ramach usługi istnieje możliwość otrzymania sprzętu komputerowego i pełny serwis.

E-Pulpit24 dostosowany jest do wszystkich programów InsERT (Subiekt, Rachmistrz, Symfonia), Wapro, Ennova, Comarch Optima, systemów ERP, CRM i innych aplikacji desktopowych, dając gwarancję efektywnej i bezproblemowej pracy.

Komputer w chmurze za 0zł przez 14 dni

Nie musisz kupować kota w worku. Zgłoś się do nas i ciesz się okresem testowym przez 14 dni za darmo, bez zobowiązań.

Testuj za darmo

Jeżeli masz jakieś pytania, napisz do nas!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BluSoft Sp. z o.o. w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zapytania.

Nie wiesz, który plan abonamentowy będzie najlepszy.

Śmiało, napisz do nas.

Za naszym pośrednictwem możesz zakupić jeden z programów

Dzięki e-Pulpit24 każdy pracownik mający odpowiednie uprawnienia będzie mógł zalogować się w każdej chwili do swojego programu.

Subiekt GT - nowoczesny, intuicyjny system obsługi sprzedaży i magazynów. Licencja na 3 stanowiska.

Kup

Rachmistrz GT - księga przychodów i rozchodów i system naliczania podatku zryczałtowanego. Licencja nieograniczon.

Kup

Sage Symfonia - to program przeznaczony do prowadzenia uproszczonej księgowości. Obsługa pewnsji pracowników.

Kup

eM Client - to całkowicie funkcjonalny klient poczty elektronicznej. Posiada nowoczesny i przyjazny interfejs.

Kup