Trochę o naszej firmie

Witamy w naszym miejscu. To tutaj tworzymy i doskonalimy nasz e-Pulpit.
Promuje ideę: „Nie musisz mieć, możesz korzystać”.

Witamy

Pomysł e-Pulpit24.pl zrodził się z zainteresowania i pasji. Dzięki wieloletniej pracy w firmach usługowych o wysokiej innowacyjności jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i na indywidualne potrzeby Twojej firmy

Teraz współtworzymy lokalną „Chmurę” obliczeniową „Era bez komputera”, „Komputer tam gdzie Ty” czyli komputer dostępny z dowolnej lokalizacji z dowolnego urządzenia. Rozwiązanie do którego przekonało się już wiele firm, chcących pracować mobilnie, bezpiecznie i elastycznie z kilku lokalizacji, szybko, wydajnie bez zbędnych kosztów początkowych.

Doświadczenie... coś co zdobywa sie z czasem.

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w informatyce, w tym 6 lat w obsłudze firm w sektorze finansowym, sektorze przemysłowym oraz administracji publicznej.

Poparte jest wieloma certyfikatami i szkoleniami z zakresu rozwoju osobistego, informatyki, Cloud, Microsoft i środowiska Windows. Zapraszamy również do zakupu serwera VPS dla WordPressów w usłudze BluSerwer.pl

Co myślą Nasi klienci o naszej pracy

"Profesjonaliści w swoim fachu. Podczas wieloletniej współpracy wielokrotnie potwierdzali swoje umiejętności i poziom obsługi. Wiedzą, czego potrzebuje nowoczesna firma."

Special Space